Oferta

Referencje

Certyfikaty

Publikacje

Bio

Kontakt

Wróc do oferty

Strategia działań

Przygotowanie skutecznej strategii działań to proces, który niewątpliwie wpływa na zysk w przedsiębiorstwie. Ukierunkowane działania oparte o zebrane dane przynosi znacznie lepsze działania.

Skontaktuj się

Badanie rynku i analiza odbiorców

Przygotuję badania rynku i na podstawie zebranych danych online zaproponuję optymalne rozwiązania. Wspólnie określimy cele, metody komunikacji, granice oferty czy segmenty i persony. Zaktualizuję działania w oparciu o posiadane dane.

Strategiczne podejście do reklam płatnych

Kampanie płatne są prowadzone w oparciu o skuteczne rozwiązania opracowane przez autorytety marketingu, rekomendowane przez Google a zawarte w lejku sprzedaży. Spośród wielu różnych wariantów podejścia do jego budowania, skupimy sią na prezentowanym, uwzględniającym 4 główne elementy wpływające na poprawienie wyników finansowych przedsiębiorstwa. Strategię zbudujemy z uwzględnieniem każdego elementu piramidy. Zasada ta jest wykorzystywana przy budowaniu działań dla kampanii płatnych ale z powodzeniem może być stosowana przy budowaniu strategii dla całej organizacji. Na czym to polega? W idealnym scenariuszu klient podąża ścieżkami od świadomości poprzez zainteresowanie marką i zakup a na powrocie i poleceniach kończąc. Uwzględnia to droga od góry w dół lejka. Trzeba wziąć pod uwagę, że użytkownik może migrować pomiędzy stopniami piramidy dowolnie zmieniając swoje role. Czasami bywa jednak tak, że prowadzimy działania bezpośrednio skoncentrowane na sprzedaży. Klient wyszukuje ofertę, my sprowadzamy ruch a na stronie internetowej dochodzi do finalizacji. Innym razem budujemy świadomość marki koncentrując się wyłącznie na zasięgu.

Poszczególne elementy lejka zostały przedstawione na poniższej grafice. Szerokość każdego szczebla ilustruje ilość użytkowników, których bezpośrednio dotyczy dany proces.

Jak możesz trafnie zauważyć najbardziej pożądaną akcją jest lojalizacja użytkowników. Poprzez reklamę i działania miksu marketingowego wpływamy na zwiększenie ilości osób powracających ale także zwiększamy ilości poleceń i rekomendacji.

Zapytaj o szczegóły
Copyright anndrzejczyk.com.pl
Strona korzysta z plików cookies