Oferta

Referencje

Certyfikaty

Publikacje

Bio

Kontakt

Referencje

Tomasz Sulkowski, Prezes Zarządu Litex Promo Sp. z o.o.

Specjaliści z Agencji Delante są otwarci i skorzy do wyjaśniania oraz przedstawiania sugestii, które pomagają w rozwoju firmy w sieci. Zwiększyli naszą obecność w Internecie, wdrażając najlepsze techniki SEO i przeprowadzając skuteczne kampanie Google Ads.

Mateusz Krasiński - Lubawa S.A.

Współpracuje z Delante już od 3 lat. Z każdym kolejnym rokiem nasza współpraca jest bardziej efektywna i przynosi wzrost sprzedaży w sklepie internetowym. Uważam, że tylko długotrwałe relacje biznesowe oparte na zaufaniu przynoszą korzyści obu stronom. Polecam Delante!

Artur Fizyczak - Alior bank

Polecam współpracę z Adrianem. Jest profesjonalistą z którym miałem okazję współpracować przy różnych projektach. Zawsze służy fachową pomocą w zakresie reklamy Google czy Analityki.

Maciej Skotnicki - Performance Media

Polecam Adriana jako świetnego specjalistę.

Agnieszka Krawczyk - Codete

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Delante. Juz po pierwszych miesiącach zauważyliśmy rezultaty pracy – zwiększony ruch na stronie oraz widoczność w sieci. Zarówno doradztwo jak i wsparcie techniczne jest na bardzo wysokim poziomie.” – Agnieszka Krawczyk, Marketing Manager w Codete

Malwina Formela - Marba-Sport

"Agencja Semahead świadczy dla nas usługi z zakresu SEM, SEO, Social Media oraz Content Marketingu. Specjaliści, z którymi współpracujemy odznaczają się profesjonalizmem, kompetencją oraz doskonałą znajomością rynku. Dzięki temu, mamy pewność, że nad wyglądem naszego serwisu czuwają doświadczeni eksperci. Podejmowane przez nich działania znacząco wpłynęły na doskonałe wyniki i rozwój marki SportBazar. Polecam Agencję Semahead jako partnera biznesowego." Malwina Formela Project Manager Marba-Sport

Pozostałe ...

Wkrótce ...

Copyright anndrzejczyk.com.pl
Strona korzysta z plików cookies